воскресенье, 28 июня 2015 г.

Вакансии в Польше: Pracownik produkcji, Elektryk – automatyk, Mechanik maszyn

левая фотка, взята с инета
Начинаю публиковать вакансии, которые мне подсылает агентство. Все объявления будут объединены тэгом Вакансии в Польше. Свои данные, резюме или вопросы пока присылайте мне на адрес PracaDlaUkraincow@lyadafund.eu.

PRACOWNIK PRODUKCJI
/miejsce pracy: Słubice, woj. lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Przewijanie, kontrola jakości, oznaczanie wałków folii i membran dachowych
  • Układanie na paletach, pakowanie i przygotowywanie do wysyłki

WYMAGANIA:
  • Zdolności manualne
  • Doświadczenie na produkcji
  • Chęć do pracy

OFERUJEMY:
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Legalne zatrudnienie

ELEKTRYK-AUTOMATYK

  • Bieżąca naprawa wszelkich awarii elektrycznych
  • Bieżące i okresowe przeglądy instalacji elektrycznych
  • Utrzymywanie w należytym stanie instalacji elektrycznych i elektroniki w szafach sterowniczych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Znajomość falowników prądu stałego i zmiennego
  • Min. 5 letnie doświadczenie na produkcji w dziale utrzymania ruchu
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

OFERUJEMY:

MECHANIK MASZYN

  • Bieżąca naprawa wszelkich awarii
  • Wykonywanie wszelkich planowanych napraw, konserwacji i przeglądów maszyn i urządzeń
  • Dbanie o należyty stan i czystość powierzonych maszyn i urządzeń

WYMAGANIA:

  • Obsługa ręcznych narzędzi, wiertarki i frezarki, pił do cięcia metalu
  • Spawanie elektrodami i półautomatem
  • Min. 5 –letnie doświadczenie przy utrzymaniu ruchu w przemyśle

OFERUJEMY:

Комментариев нет:

Отправить комментарий