пятница, 8 ноября 2013 г.

Помогаем Википедии

via xkcd.com
XXXXX,
ви надзвичайна людина, дякуємо за благодійний внесок до Фонду Вікімедіа!
Саме так ми сплачуємо наші рахунки — завдяки таким людям, як ви, які перераховують нам п’ять, двадцять або сто доларів. Минулого року мене найбільше вразили п’ять фунтів від маленької дівчинки з Англії, яка переконала своїх батьків дозволити їй зробити пожертву. Саме такі люди, як ви, разом з цією дівчиною, дозволяють Вікіпедії продовжувати надавати вільний і легкий доступ до об’єктивної інформації для кожного в усьому світі. Для всіх, хто допомагає пожертвами, та для тих, хто не в змозі допомогти нам. Велике вам спасибі.
Я знаю, як легко проігнорувати наші звернення, і я рада, що ви цього не зробили. Від мене і від десятків тисяч добровольців, які пишуть Вікіпедію: дякую за допомогу зробити світ кращим. Ми будемо використовувати ваші гроші з великою обачністю, і я дякую вам за вашу довіру до нас.
Дякую,
Сью Гарднер,
виконавчий директор Фонду Вікімедіа
Несмотря на то, что сообщения о сборе пожертвований на поддержку работы Википедии выглядят как попрошайничество, неоспоримым является её значимость для того интернета, который мы знаем сейчас. Во многих моих постах я даю ссылки на статьи википедии, чтобы всё, о чем я пишу, имело полный смысл и было понятно для всех.

Сегодня я, наконец, сделал пожертвование (хоть и минимальное). Агитирую каждого, кто имеет такую возможность, сделать то же самое.

Комментариев нет:

Отправить комментарий